Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

Polcon 2018. Fantastyka to nasz konik!

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon to jedna z najstarszych imprez dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Organizowany co roku w innym mieście, tym razem zawita do pięknego, historycznego Torunia – miasta Kopernika, pierników, krzyżaków i aniołów.

W 2018 organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn” z Torunia, znane z organizacji popularnego festiwalu fantastyki „Copernicon”. Zgodnie z tradycją organizację Polconu wspierają również osoby i kluby z całej Polski.

Polcon to wydarzenie o charakterze uniwersalnym

Uczestnicy konwentu mogą spodziewać się wielu wyjątkowych gości, ciekawych prelekcji o różnym stopniu zaawansowania, turniejów, konkursów, bogatego games roomu z planszówkami, a także ciekawych imprez towarzyszących, dzięki którym łatwiej będzie zintegrować się ze starymi i nowo poznanymi fanami fantastyki!

Polcon to również konwent, na którym tradycyjnie odbywa się głosowanie i wręczanie Nagrody Fandomu Polskiego imienia Janusza A. Zajdla, czyli nagroda literacka przyznawana najlepszym polskim utworom fantastycznym wydanym w poprzednim roku kalendarzowym.

Informacje prasowe do pobrania:

Materiały graficzne do pobrania:

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego.

Napisz do nas