Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

Polcon jest wydarzeniem płatnym i dostęp do większości jego atrakcji wymaga wykupienia biletu. Jeżeli chciałbyś pomóc przy organizacji wydarzenia, a jednocześnie oszczędzić na wejściówce – zapraszamy na stronę. Chcę pomóc!

Zgoda rodziców lub opiekunów na uczestnictwo w konwencie osoby niepełnoletniej: [POBIERZ]

Przedsprzedaż:

Istnieje możliwość zakupienia akredytacji w przedsprzedaży. Daje to komfort odbioru biletu na miejscu znacznie szybciej i w specjalnej kolejce. Dodatkowo na bilety kupione odpowiednio wcześniej udzielana jest zniżka. W przedsprzedaży istnieje możliwość zakupienia jedynie biletów na całe wydarzenie oraz akredytacji wspierających. Bilety w przedsprzedaży można kupić do północy 30 czerwca 2018 roku.

Uwaga Twórcy Programu! W przypadku twórców programu i wolontariuszy będzie możliwość uzyskania zwrotu kosztów biletu nabytego w przedsprzedaży. Aby uzyskać zwrot, należy nawiązać kontakt z organizatorami w dniach 22.06.-06.07.2018 (po przyjęciu do grona twórców programu i/lub wolontariuszy) oraz złożenie wniosku o zwrot.

Uwaga posiadacze kodów zniżkowych! Aby skorzystać z przysługującej zniżki należy przepisać kod zniżkowy do pola znajdującego się pod listą zamówionych produktów w koszyku.

Akredytacja indywidualna:
Bilet ten uprawnia do dostępu do wszystkich atrakcji Polconu przez wszystkie cztery dni jego trwania (12-15.07.2018r.). Ceny akredytacji:
W lutym i marcu – 60 zł
W kwietniu i maju – 70 zł
W czerwcu – 80 zł

 

Akredytacja grupowa:

Dla grup od 10 osób. Akredytacja grupowa kupiona w przedsprzedaży daje dodatkowe 10 złotych zniżki za osobę. Postanowiliśmy również umożliwić kupowanie biletów grupowych także grupom nieformalnym, a nie tylko zarejestrowanym klubom. Udowodnienie wpisu do KRS nie będzie więc wymagane. Ceny akredytacji grupowej również będą się różnić w zależności od miesiąca:

W lutym i marcu – 50 zł

W kwietniu i maju – 60 zł

W czerwcu – 70 zł

 

Akredytacja wspierająca:
Akredytacja wspierająca to rodzaj wsparcia organizatorów wydarzenia, który nie uprawnia do wstępu na atrakcje Polconu. Zamiast tego zakup akredytacji wspierającej gwarantuje możliwość zdalnego głosowania na nagrodę Janusza A. Zajdla oraz otrzymanie zestawu materiałów Polconu 2018.

Koszt od lutego do czerwca – 30 zł

Sprzedaż w trakcie imprezy:

Poza przedsprzedażą bilety można zakupić również w trakcie wydarzenia na miejscu odbywania się imprezy. Cennik biletów podczas Polconu będzie kształtować się następująco:

Pełna akredytacja – 80 zł
czwartek – 30 zł
piątek – 40 zł
sobota – 50 zł
niedziela – 40 zł

Kasy biletowe będą otwarte w następujących godzinach:
Czwartek 11:00 – 21:00
Piątek 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 21:00
Niedziela 9:00 – 15:00

Oprócz tego w czwartek, piątek i sobotę w godzinach 21:00 – 23:59 bilety będzie można zakupić w punkcie Zapisów RPG w Domu Studenckim nr 9, znajdującym się bezpośrednio za wejściem do budynku.

Zniżki
Dla młodszych uczestników oraz osób aktywnie uczestniczących we współtworzeniu Polconu – twórców programu, wolontariuszy, czy partnerów – przewidziane są zniżki, bądź darmowe bilety na Festiwal.

Zniżki dla młodzieży (obowiązują przy wejściu z pełnoletnim opiekunem):
do 6. roku życia: za darmo,
do 12. roku życia: 50% zniżki na akredytacje pełne i jednodniowe

Szczegółowe informacje o pozostałych zniżkach można znaleźć pod adresami:

Napisz do nas