Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

Polcon 2018 .

Pobierz niezbędnik uczestnika tutaj.

Polcon – to jedno z najstarszych i zdecydowanie najbardziej tradycyjnych miejsc spotkań dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Powstał jako inicjatywa kilku organizacji zrzeszających fanów tej dziedziny. Jego cechą szczególną jest to, że co roku podczas tego wydarzenia przyznawana jest nagroda im. Andrzeja J. Zajdla oraz to, że za każdym razem odbywa się w nowym miejscu. W tym roku organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn” z Torunia, ale zgodnie z tradycją wspierają nas wszystkie zaangażowane osoby i kluby, które wyraziły taką chęć.

To właśnie Polcon jest miejscem, gdzie podczas 4 wakacyjnych dni można pochłonąć największą dawkę fantastyki jaka tylko jest możliwa w tak krótkim czasie.

Jest to wydarzenie o charakterze uniwersalnym, także jeżeli dopiero zaczynasz interesować się fantastyką (w jakiejkolwiek formie: film, literatura, manga, gry) to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

I pamiętaj, na Polconie mówimy sobie “na Ty”!

Więcej o Polconie: http://polcon.fandom.art.pl/polcon.shtml

N

Kim Jesteśmy?

Polcon 2018 organizuje Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki ``Thorn`` z Torunia wraz z wspierającymi osobami i klubami z całego kraju.

v

Program imprezy

Program Polconu 2018 zostanie ogłoszony bliżej wydarzenia.

Przejdź do sklepu by kupić bilet, klikając w ikonkę/tytuł powyżej.

Napisz do nas